تمدید مهلت‌های مقرر در قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور

وکیل خوب حقوقی
فرصت استثنایی برای بدهکاران بانکی، جهت تسویه بدهی خود با استفاده از وکیل خوب حقوقی آقای فیض آبادی فراهم آمده است. با توجه به تکلیف بانک ها به تسویه تسهیلات مشتریان بر اساس نرخ سود ابلاغی بانک مرکزی و همچنین توجه به رای وحدت رویه اخیر دیوان عالی کشور، امکان تسویه و کاهش مانده بدهی مشتریان بانک ها فراهم شده است.
با استفاده از وکیل خوب حقوقی آقای فیض آبادی، می توانید حقوق مالی و مطالبات و بدهی های خود از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری اعم از خصوصی و دولتی را در کمترین زمان ممکن و صرفاً بر اساس سود های ابلاغی بانک مرکزی پیگیری نمایید. بانک مرکزی در بخشنامه‌ای تمدید مهلت‌های مقرر در «قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور» را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
«قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور»

شما می توانید با استفاده وکیل خوب حقوقی و مشاوره حقوقی آقای فیض آبادی، حقوق مالی خود را وصول نمایید و صرفاً با پرداخت سود ابلاغی بانک مرکزی و نه بیشتر از درصدهای مصوب، بدهی های بانک خود را تسویه نمایید فلذا با سپردن موضوعات و پرونده های خود به وکیل خوب حقوقی که در زمینه های ملکی و کار نیز فعالیت می کنند، می توانید مشکلات خود را در کمترین زمان ممکن مرتفع نمایید.

به سبب استمرار شرایط ناشی از بیماری کرونا و اثرات تعطیلی‌های وضع شده برای مشاغل و کسب و کارها، مهلت‌های زمانی مندرج در بند هفتم مصوبه جلسه چهل و هفتم ستاد ملی مدیریت کرونا مورخ 15‏/9‏/1399 در زمینه (قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور)، به مدت شش ماه تمدید می‌شود.

بر همين اساس مهلت‌ مندرج در قانون با استفاده از وکیل متخصص و پایه یک دادگستری:

▪️برای اشخاص مشمولی که تاکنون نتوانسته‌اند از مزايای قانون یاد شده بهره‌مند شوند، برای تسليم تقاضا به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غيربانکی تا پايان خردادماه سال 1400

▪️برای بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غيربانکی به منظور محاسبه مانده بدهی مشتری، وفق ضوابط ابلاغی بانک مرکزی تا پايان مرداد ماه سال 1400

▪️و برای اشخاص مشمول به منظور تسويه نقدی مانده ‌بدهي تا پايان شهریور ماه سال 1400، تمديد می‌شود.

بر این اساس و باتوجه به مراتب پيش‌ گفته، بانک ها و موسسات اعتباری مراتب را به قيد تسريع و با لحـاظ مفـاد بخشـنامه شـماره ١٤٩١٥٣‏‏‏.96 مورخ 16‏‏‏‏.5‏‏‏‏.١٣٩٦ به تمامی واحدهای ذيربط خود ابلاغ کرده و بر حسـن اجرای آن نظارت دقيق به عمل آورند. 

همچنین وکیل خوب حقوقی و وکیل خوب کیفری می تواند با استفاده از تجریه بسیار و متمادی خود، در کمترین زمان ممکن و هزینه کمتر، شما را به نتیجه مطلوب برساند. جهت حل دعاوی کیفری و حقوقی خود و مشاوره حقوقی با ما تماس بگیرید.

ابوالقاسم فیض آبادی وکیل خوب حقوقی  پاسخگوی شما خواهد بود


دکتر فیض آبادی وکیل موسسه حقوقی دادگستر میرداماد

اشتراک گذاری

اگر این مطلب برای شما مفید بود، آن را به اشتراگ بگذارید

مطالب مرتبط

حقوق را بشناسید، از آسیب‌ها جلوگیری کنید

چک ضمانت همانطور که از نامش مشخص است، برای تضمین انجام تعهد یا مسئولیتی صادر می‌شود. این نوع چک از طرف فرد متعهد به

امروزه، بانک و امور بانکی بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی اکثر افراد است. انجام معاملات بانکی مانند دریافت و بازپرداخت تسهیلات می‌تواند با چالش‌هایی همراه

در حالی که تجارت و معاملات مالی در جامعه ما روز به روز در حال رشد و توسعه است، مسائلی نظیر چک برگشتی می‌تواند

با امهال تسهیلات بانکی مطالبات و حقوق خود را در سریع ترین زمان ممکن، بدست آورید. شورای پول و اعتبار، دستورالعمل اجرایی نحوه امهال

جستجو کنید

تماس با ما

مشاوره
سوال و پاسخ
مسیریابی دفتر

02122227212

02122227112

09121991266